Një xhiro brenda shtëpisë super luksoze të Rashel Kolanecit në Mykonos (VIDEO)
Rashel Kolaneci eshte nje nga vajzat me te komentuara te showbizit shqiptar dhe te mediave roze.

Rasheli gjithmone ka ditur te vjedhe vemendjen fale formave nombastikw te trupit.

Se fundmi modelja ndodhet me pushime ne nje prej ishujve me te preferuar te Greqise, Mikonos.

Pervec fotove procokuese ne plazh, me ane te disa instastory Rasheli na ka treguar pamje nga shtepia ku po pushon.

E zhytur ne luks dhe ku cdo kombinim eshte perfekt, me pishine dhe nje pamje perallore qe gjithkush do deshironte ta shijonte.
Shtuar më 30/07/2019, ora 22:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori