Një vjeshtë ndryshe për Jonida Maliqin
Jonida Maliqi është shquar ndër këngëtaret e tjera për elegancën dhe sharmin që ajo përcjell, por duket se në një ditë me shi në Tiranë, ajo menjëherë ka ndëruar garderobën e saj. Teksa poston pafund foto në plazh, tashmë ajo i rikthehet çizmeve. "Me vjeshtën nisin dhe aktivitetet e pasdites në parkun e lojrave", shkruan ajo, bashkangjitur fotos. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori