Një vit pa e parë dhe tashmë Ledion Liço duket njeri tjetër (FOTO LAJM)

Prej më shumë se një viti, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave jetën e tij private. Madje, ai çaktivizoi çdo rrjet social duke i lënë të gjithë kuriozë të mësonin se ç’po bëhej me të.

Së shpejti, Ledioni do të bëhet baba për herë të dytë dhe pas Londonit, Sara ka treguar se do t’i vendosë sërish bebushit numër dy emrin e një qyteti europian.

Teksa Sara po shijon shtatzëninë e dytë, Ledioni po punon në prapaskenat e “Digitalb”.

Moderatori është shfaqur gjatë xhirimit të promos me rastin e 15-vjetorit të “Digitalb” dhe të gjithëve u ka rënë në sy ndryshimi i madh i Ledionit.

Siç e shihni në foto e publikuara, moderatori ka shtuar peshë dhe ka filluar të rrisë sërish flokët.

Shtuar më 21/07/2019, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori