Një veshje sa për një makinë, Morena Taraku e pangopur (FOTO LAJM)

Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka.

Ajo preferohet dhe është shumë e komentuar në publik, dhe prandaj ka edhe shumë fansa në rrjetet sociale.

Detaji që bie në sy në fotografitë e Morenës, është fakti që nuk ka të ndalur me firma lukzoe.

Gucci, Louis, Balenciaga, Puma Taraku e ka blinduar profilin me rrobat dhe aksesorët e shtrenjtë.

Faqa “ëhat they ëearin” ka pubilkuar disa nga veshjet e Morenës së bashku me markat dhe çmimet. Ndoshta do vini duart në kokë por po vetëm një xhaketë i kushton 7.950 euro. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2019, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori