Një tortë me këmbët e një bebeje për Fjolla Morinën (VIDEO)
Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina kërkoi mirëkuptimin e të gjithë fansave të saj dhe medias rozë që mos të merreshin me të rreth shtatzënisë së saj.

Teksa zërat tashmë janë shuar, një festë surprizë i kanë dedikuar asaj për ditëlindje. Miqtë e saj i kanë bërë një surprizë, duke i kënduar këngën e ditëlindjes. Tejet e veçantë ka qenë edhe torta dhuratë, në të cilën ishte vizatuar barku i një femre dhe këmbët e një bebeje. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2015, ora 12:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori