Një tortë kaq të çuditshme Xhensila ia bën dhuratë kunatës së saj (FOTO LAJM)

Motra e aktorit Bes Kallaku, Ana Kallaku ka festuar ditëlindjen e saj.
Me rastin e kësaj dite të veçantë për të padyshim që nuk mund të kalonte pa një urim nga kunata e saj, Xhensila Myrtezaj.

Në Instagram ka sjellë një foto Xhensila, ku shihen bashkë me Anën, duke e uruar me fjalë të mira.

Anushja jonë edhe 100 vite të lumtura. Të qeshtë fati siç të qesh fytyra dhe shpirti” ishte urimi i këngëtares.

Shtuar më 05/10/2017, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori