Një tjetër trofe për Dafina Zeqirin, bashkëpunon me Drake dhe Future
Dafina Zeqiri, me anë të një postimi të radhës në Instagram na ka zbuluar një nga projektet e saj më madhorë. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Drake dhe Future.

Këngëtarja e cila njihet për zërin e saj potent dhe energjinë në skenë, çdo ditë po shton edhe më shumë fansat. Me anë të fotos së postuar në Instagram ajo ka treguar se së shpejti do vijë bashkëpunimi i saj me dy reperët më të njohur botërorë, Drake dhe Future. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori