Një tjetër foto e Adelina Tahirit, na befason me fytyrën e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për të jetuar në një tjetër vend.

Ajo tashmë jeton në Vienë. Nga atje ajo ka ardhur me një foto të postuar në Instastory ku na tregon se është duke u kujdesur për fytyrën e saj. Adelina kishte vënë një maskë të zezë, për përmirësimin e lëkurës.

Në fakt, ajo shpesh ka qenë temë e medieve rozë për fytyrën e cila pa grim nuk është aspak në gjendje të mirë. Së fundmi Adelina hamëndësohet të jetë shtatzanë pasi ishte kapur me bashkëshortin e saj në një klinike gjinokologe. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2018, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori