Një tjetër dështim për Spears, largohet i fejuari (FOTO LAJM)

Ndonëse kanë kaluar pak kohë nga ndarja, Britney Spears ende vuan. Kanë qënë miqtë e këngëtares të cilët janë shpehur të lumtur që historia ka përfunduar. Ajo quhet Cali Lee dhe u njoh me David Lucado tek lokali poshtë shtëpisë së këngëtares. Ky i fundit dilte shpesh mbrëmjeve vetëm dhe kjo e ka bërë që të hidhej në krahët e saj, duke tradhëtuar këngëtaren.

Pavarësisht gjithçkaje, Spears nuk ka ndërmend që të rithehet më me të. Në fotot që ajo ka postuar së fundmi në Instagram, duket se këngëtarja po hedh pas krahëve këtë histori, ndërsa ndodhet në një studio rregjistrimi. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori