Një spektakël i artë akoma pa filluar, Arbana Osmani publikon ftesat (FOTO LAJM)

Arbana Osmani sot nuk është kursyer aspak, por ka publikuar ftesat e programit, i cili është pranë fillimit në Top Channel.

Gold, me shkëlqim, duket se po përgatisin atmosferën për sezonin e dytë të programit. Arbana Osmani i ka publikuar sot, si elementi i radhës nga ky spektakël, pas spoteve apo ndonjë personazhi që kemi parë tashmë.

Edhe pak kohë na ndajnë nga fillimi i programit të së shtunës dhe tashmë duket se gjithçka është gati. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 18:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori