E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Një sezon plot të qeshura nga Xhemi dhe Ledioni
Teksa tashmë është konfirmuar se Ornela Bregu do të jetë moderatorja në "E diell", Ledion Liço poston një fotoInstagram teksa është i lumtur përkrah Xhemit. Fotoja e cila është shkrepur gjatë një eventi, ka tërhequr edhe vëmëndjen e miqve dhe jo vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori