Një "selfie" me Rihannan, injoron një këngëtare
Shpesh Rihanna është shquar për injorimin që u bën fansave me realizimin e ndonjë foto, por një xhest të tillë ajo e ka përsëritur me një këngëtare braziliane.

Këngëtarja është parë në ballkonin e hotelit të saj në Brazil, duke shijuar një birrë dhe në pritje të finales së madhe të Kupës së Botës. Ajo ka mbërritur në Rio de Janiero për të ndjekur nga afër ndeshjen mes Gjermanisë dhe Argjentinës, duke treguar se ajo ka një preferencë të veçantë për futbollin. Gjithçka e ka zanafillën këtu, teksa në aeroportin në Rio, 26 vjeçarja ka bërë një veprim mospërfillës teksa një këngëtare e famshme braziliane, ka tentuar të bëjë një "selfie" me të. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2014, ora 10:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori