Një ‘'Santa'’ seksi si Katy Perry (FOTO LAJM)

Ajo duket se është në shpirtin festiv të Krishtlindjeve.

Kjo, pasi Katy Perry ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet e veshur si Santa, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 33 vjeçarja ka treguar se janë foto që i ka bërë më herët, kur ajo vishet si nanadimreshë.

Dhe në këto foto ajo shfaqet tejet seksi, duke ekspozuar hiret trupore. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2017, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori