Një partner si Gjiko, reperi surprizon Elitën pa asnjë arsye (FOTO LAJM)

Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyer.

Ata kanë treguar se marrëdhënia e tyre është perfekte dhe reperi është mjaft romantik. Këtë e ka vërtetuar edhe një herë Elita, e cila ka publikuar një foto me lule të cilat ia ka dhuruar reperi.

“E dua kur më sjell lule pa arsye”, shkruan ajo.

Gjeste të tilla pa ndonjë motiv janë vërtet romantike dhe reperi duket se është më i dashuruar se kurrë me partneren e tij.

Kujtojmë se ata janë prindër të një djali, të quajtur Zëri.

Shtuar më 11/07/2020, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori