Një nga të veshurat më bukur në Golden Globes, u vesh nga një shqiptar
Vshjet e vipave dhe aktorëve ishin gjëja që u diskutua më shumë dhe mediat në gjithë botën kanë bërë dhe renditjen e tyre për të veshurit më bukur e më keq.

Modelja Iskra Laërence ishte një nga të veshurat më bukur dhe gjejeni se kush e ka veshur: Valdrin Sahiti.

Ajo shfaq me dy fustane të stilistit shqiptarë në “Golden Globes”.

I pari ishte një fustan sateni me ngjyrë bojëqielli, ndërsa i dyti ngjante me një fustan princeshash me fruda nga koka te këmbët.
Shtuar më 07/01/2019, ora 17:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori