"Një nënë, vetëm një nënë ka në botë"
Aurela Gaçe është e njohur për shpirtin luftarak, për pasqyrimin e çdo ndjesie dhe asnjëherë nuk kanë munguar edhe fotot familjare në rrjetet sociale, duke ndarë mendimet me miqtë dhe fansat.

Edhe këtë herë ajo ka postuar në Instagram nje foto me njerëzit e saj më të shtrenjtë, bën me dije Portali Albeu. Ja se çfarë ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotos në fjalë:

"Mami me dy vajzat. Syri i mamit flet shumë për atë që ndjen me ne të dyja në krahë. Jam kjo që jam, falë asaj që kam parë duke u rritur. Modeli më i mirë... Një nënë vetëm një nënë ka në botë". /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori