Një ndër reperet më sek*i, por si duket Tayna pa "makeup" (FOTO LAJM)

foto ilustruese
Tayna, është kthyer në këngëtaret më të preferuara të rinisë shqiptare por jo vetëm.

Ajo ia ka dalë mbanë të jetë në top listënn e këngëve më të dëgjuara në "Youtube" në Shqipëri edhe pse numëron vetëm disa këngë.

Gjatë kësaj kohe Taynën e kemi parë shpesh të eksperimentojë me look-un.

Por me siguri keni qënë kuriozë ta shihni reperen edhe pa makeup në fytyrë.


Ka qenë vetë Tayna që ka publikuar sot pamje teksa bën një trajtim për fytyrën ku shfaqet pa asnjë pikë makeup dhe shumë atraktive. /albeu.com/

Shtuar më 23/01/2019, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori