Një mëngjes i veçantë sot për Julian Dedën
Pëlqej
Aktori i njohur dhe i dashur për shqiptarët Julian Deda, sot ka ditëlindjen e të birit.

Urimi që ai i bën të birit është humoristik dhe plot dashuri.

''Sot ne mengjes. -O Baa, sa i emocionuar qenkam sot. -Po pse mor Bab..?
-Se kam ditelindjen pra dhe do harxhosh ca lek.
-Ta dish ti sa i emocionuar jam une o zemer, jo per leket, por sepse po rritesh.

U besh 100 vjeç Kampioni im.Te dua pafund'' shkruan Juliani në rrjetin e tij social facebook, shoqëruar me një foto bashkë me djalin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori