Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM)

Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri.

Moderatorja është rikthyer shumë shpejt pas lindjes në format e duhura fizike, por së fundmi ka surprizuar ndjekësit me pamjen.

Elita shfaqet në super formë, ku pozon para pasqyrës së bashku me Zërin./albeu.com
Shtuar më 26/09/2020, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori