Një gjarpër që del nga..., Dafina bën tatuazh në zonën intime (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, njihet edhe për pasionin e saj për tatuazhet.

Prej 13 vitesh ajo ka pikturuar mbi trupin e saj një sërë tatuazhesh, aq sa i ka humbur edhe numri.

Më i madhi është një gjarpër që del prej zonave intime dhe i mbështillet rreth vitheve.

Së fundmi Dafina Zeqiri ka vendosur të bëjë tatunë e radhës dhe ju mund të shihni disa fotografi nga procesi.
Shtuar më 20/09/2018, ora 13:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori