Një foto e rrallë nga fëmijëria e çiftit Obama (FOTO LAJM)

Ish- presidenti amerikan, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michele janë dy personazhet që lanë shumë gjurmë e nuk do të harrohen gjatë.

Ana e tyre humane vazhdon të jetë shembulli më i mirë edhe sot kur nuk i përkasin detyrave që kishin para përfundimit të mandatit shkruan lajmi.net.

Kanë qarkulluar shumë lajme me fotografi të tyre ndër vite, por këtë sigurisht se nuk e keni parë.

Ata duket madje se dhe ngjajnë shumë me njëri tjetrin. /albeu,com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori