Një fëmijë të dytë? Zajmina e thotë troç
Zaimina Vasjari është një ndër emrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Në fund të janarit të vitit 2018 këngëtarja shqiptare u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë në vajzë të cilën e pagëzoi me emri, Khloe.

E ftuar në emisionin ‘Lart e Poshtë’, Zajmina ka zbuluar diçka vërtetë interesante rreth dëshirave të saj për t’u bërë së shpejti më një tyjetër fëmijë. Ajo ka rrëfyer se në 2020-ën do të donte një bebe tjetër.

Do të doja që në vitin 2019 të kisha një shtatzëni që në 2020 të kem edhe një bebe tjetër, por gjërat do të shihen nga angazhimet e punës dhe të gjitha gjërat që do të vijnë’, tha Zaimina.
Shtuar më 20/01/2019, ora 14:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori