Një "ëngjëll" në Karaibe (FOTO LAJM)

Një ndër "ëngjëjt" e "Victoria’s Secret", Lily Aldridge, u rikthye të dëshmonte hiret e saj, nga një prej plazheve më përrallorë të botës, në ishullin e Saint Barts, në Karaibe.

27-vjeçarja pozoi për kënaqësinë e fotografëve dhe paparacëve për disa orë me radhë, duke bërë çdo veshje që të dukej gjithmonë e më tërheqëse e vendosur në trupin e saj.

Caleb Followill, këngëtari i grupit të famshëm muzikor "Kings of Leon", duket se ka qëlluar vërtetë në shenjë me Aldridge, të dashurën e tij që vazhdon të gëzojë të njëjtën formë të mrekullueshme si në vitet kur debutoi me bujë në botën e modës. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2013, ora 17:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori