Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
"Një ëngjëll”, Emina Cunmulaj bën urimin e ndjerë për nënën e saj

Modelja Emina Çunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe më krenare për vendlindjen e saj.

Dita e sotme për të është shumë e rëndësishme pasi mamaja e saj e ndjerë ka ditëlindjen.


Emina ka vendosur që dedikimin e saj ta ndajë me ndjekësit në "Instagram".

"Ëngjëlli im. Gëzuar ditëlindjen mami. Më mungon shumë"- ka shkruar Emina mbi foton e nënës së saj. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2018, ora 19:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori