Një djall-ëngjëll, kjo është vajza që po çmend fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM)

Silvia Caruso është një e preferuar e rrjeteve sociale, e cila ka mbi 1.6 milion fansa vetëm në Instagram.

Modelja 20-vjeçare merret me modelim dhe tërheq vëmendjen e publikut me angazhimet e saj kryesore. Pavarësisht nga detyrimet e shumta të biznesit, Silvia nuk e lë pas dore arsimin dhe se ajo Romë studion komunikimin.

Bukuroshja e përshkruan veten si një person i një fryme aventureske që adhuron natyrën, ëndërrimin dhe modën. /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2018, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori