Një divë në Instagram, grimierja publikon foton e Dafinës pa make up

Dafina është kthyer prej kohësh në një fenomen në muzikën shqiptare për shkak të formave dhe stilit të vecantë në të kënduar.

Grimierja e famshme nga Kosova, Sellma Kasumoviq, postoi një foto të Dafinës para dhe pas grimit.

"Ja ku është. A mendoni edhe ju që duket më mirë pa makeup?”, pyet Sellma ndjekësit në Instagram. S’mund të ishim më dakord se kaq.

Dafina duket në top formë edhe pse nuk ka prekur asgjë në fytyrë me grim, gjë që fansat e kanë vlerësuar. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 08:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori