Një ditëlindje speciale për Luanën
Luana Vjollca ka marrë vlerësime maksimale nga miqtë dhe ndjekësit në Instagram, teksa ajo ka festuar ditëlindjen pranë fëmijëve në nevojë. Për të ka qënë një ditë speciale, ndërsa është gjendur pranë fëmijëve duke marrë buzëqeshje të sinqerta.

"Unë zgjodha ta festoj kështu ditëlindjen time! Nuk jam e mirë me fjalë të shpjegoj ndjesinë që më lanë..por doja vetëm t'ju thoja të shkoni e ti vizitoni këta femijë me aq sa keni mundësi.

Mua më mbushën me dashuri! Kjo foto është per ju siç ju premtova....Faleminderit që ma zbukuruat këtë ditë. Ju dua", përfundon ajo. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 12:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori