Një ditë pasi e rrahën barbarisht, këngëtarja shqiptare këngë me Chris Brown

Duket se BabyGee do të hedhë një hap goxha të madh në tregun e muzikës ndërkombëtare.

Ajo postoi një fotografi në një makinë luksoze në Dubai dhe kjo foto u pëlqye nga reperi i njohur amerikan Chris Brown.

Menjëherë pas pëlqimit të tij këngëtarja">këngëtarja e ka publikuar këtë foto në Instastory ku dhe paralajmëroi se do të ketë një bashkëpunim me reperin e famshëm.

“Unë e dua punën që bëj i dua fansat e mi dhe dua që ta bëj Shqipërinë dhe Kosovën krenare. Gjithsesi kush ishte gati për një këngë më Chris Brown? Po punoj kudo që shkoj!”, ka shkruar ajo përmbi foto.

Dje ajo u rrah barbarisht nga një tjetër VIP-e, që mohoi akuzat. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori