Një dasmë e dytë për mamanë e Beyonces (FOTO LAJM)

Një ditë më parë është martuar për herë të dytë mamaja e Beyonces. Ceremonia është mbajtur në jahtin e quajtur “Eternity”, ndërsa të pranishëm mësohet se kanë qënë vajzat e saj.

61-vjeçarja Tina Knowles është martuar me aktorin Richar Lawson në një ceremoni private, në Newport Beach, California. Beyonce mori pjesë në ceremoninë e dasmës së nënës së saj, së bashku me bashkëshortin Jay Z dhe vajzën Blue Ivy. Një burim i tha Daily News se e pranishme ishte edhe motra e Beyonce, Solange. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori