Një dashuri, sa shumë është ritur vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik (FOTO LAJM)

Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë pak para se të hynte viti i ri.

Loredana lindi një vajzë të shëndetshme në 18 dhjetor të cilën vendosën ta quajnë Hana. Tashmë që kanë kaluar muaj, Hana është pothuajse 8 muajshe, e rritur madje edhe luan vetë.

Eshtë vetë Loredana ajo e cila ka treguar pamjet e vogëlushes me anë të disa instastori në Instagram.

Hana gjithashtu ka dhe një llogari të vetën në Instagram, të cilën e hapi mami Loredana por mesa duket hoqi dorë nga publikimi i fotove të vogëlushes.

Shtuar më 28/06/2019, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori