Një boksiere si Kendall Jenner
Pëlqej
Ajo kishte zbuluar më herët se boksi është sekreti i saj për të mbajtur trupin e saj të tonifikuar dhe në formë perfekte.

Tani Kendall Jenner u ka treguar fansave rezultatet e fundit nga ky sport me disa fotografi të bëra për revistën Love.

Modelja 22 vjeçare, ka shfaqur muskujt përmes fotografive për kalendarin e fundvitit. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2017, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori