E FUNDIT/ Studentët sulmojnë Ramën, ka të shoqëruar
Një boksiere joshëse si Eni Koçi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është një nga këngëtaret më atraktive shqiptare. Eni Koçi edhe një herë ka treguar anën e saj atraktive dhe të rrezikshme.

Bukuroshja në një kampanjë është shfaqur mjaft joshëse teksa në ring shfaqet e djersitur dhe me doreza boksi.

Eni duket si boksiere mjaft e rrezikdhme, por edhe mjaft seksi. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori