Një bionde seksi si Adelina
a u ka shuar ëndërrën të gjithë djemëve duke deklaruar së fundmi se ishte në lidhje dashurie dhe atë në një lidhje serioze dhe të gjatë.

Fjala është për këngëtaren e njohur Adelina Tahiri.

Kjo e fundit ka publikuar një foto në Instagram duke na lënë me gojë hapur të gjithëve me pamjen e saj superseksi.

Përveq se është një bionde 'hot' me linjat trupore, këtë herë make upi i realizuar perfekt ka bërë që Adelina të duket bukur si asnjëherë tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori