Një nënë e përkushtuar si Çiljeta (FOTO LAJM)

Çiljeta është një nënë shumë e përkushtuar për djalin e saj Fernandon.

Rrallë herë mund të gjesh një moment të saj në të cilin nuk gjendet pranë dhe djali i saj, dhe kjo është diçka shumë e bukur për një nënë në karrierë si Çiljeta.

Në foton e fundit të postuar nga vetë ajo në rrjetet sociale, ajo pasqyron shumë dashuri mes saj dhe djalit të saj të kombinuar të dy me të kuqe./albeu.com/
Shtuar më 09/11/2016, ora 17:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori