Nipi i Ledri Vulës është një yll i vërtetë (FOTO LAJM)

Ai është një nga reperët më të dashur dhe simpatikë për publikun shqiptar. Por duke se nuk është më i bukuri.

Reperi sapo ka publikuar një foto duke na prezantuar me nipin e tij, i cili duket një yll i vogël.

Bjond dhe me sy bojëqielli nipi nuk i ngjan aspak Ledrit, por duket se shumë shpejt do të ketë edhe ai fanset e tij.

Nipi im simpatik”, shkruan reperi mbi foton. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2018, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori