Nipi i deputetit mori nusen me 10 makina super luksoze, dalin pamjet e dasmës mbretërore (VIDEO)
Pëlqej
Të dielën që lamë pas u kurorëzua në martesë dashuria e Mand Fufit, djalit të ish-deputetit të PD-së Mhill Fufi.

Rrugët e Tiranës dhe të Mamurrasit u mbushën me makina lukzose duke treguar edhe njëher jetën lukzose që ka.

Nusja e tij është marrë me një mori mjetesh luksoze si "Lamborghini", 6 "Range Rover" Sport, 2 "Porsche Cayene" të modeleve të fundit, 1 "Porsche Panamera" dhe "Audi A8" i vitit 2018. /albeu.com/

Shtuar më 20/03/2018, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori