Nicole Scherzinger shpenzon 750 mijë euro për avionin privat
Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger do ta shpenzojë pjesën më të madhe të të ardhurave nga X Factor, rreth 750 mijë euro në avionin privat, vetëm për ta takuar të dashurin e saj Lewis Hamilton, për ta mbajtur lidhjen normale.

Ish-anëtarja e Pussycat Doll, do të fluturojë në Abu Dabi dhe Brazil, vende këto ku Hamilton do të mbaj gara. Vetëm kostoja e këtij udhëtimi do të jetë së paku 50 mijë dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2012, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori