Nicole Scherzinger harbon në një club nate (FOTO LAJM)

Ajo gjithmonë bie në sy dhe bën bujë në media.

Këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger ka kaluar një natë të shfrenuar në The Rum Kitchen në Notting Hill.

Këngëtarja është dehur dhe ka filluar të kërcejë me balerinat e klubit pa arritur ta konrollonte dot veten.

39-vjeçarja është larguar shumë e lodhur nga klubi i natës dhe me sytë e skuqur.

Mesa duket kjo natë nuk ka qenë edhe aq e mirë për të.

Juristja e X Factor e veshur me një fustan ngjyrë bronxi të errët që i rrinte ngushtë mbas trupit dukej e mrekullueshme. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori