Ngrohtësi dhe atmosferë festash, brenda shtëpisë së Besit dhe Xhensilës (VIDEO)
Atmosfera e festave po ndihet kudo dhe rrjetet sociale janë mbushur me foto dhe video që të kënaqin shpirtin.

Drita, ngjyra dhe njerëz të gëzuar që mezi po presin edhe pushimet.

Të shumtë janë ata që kanë treguar edhe pamje të shtëpive dhe VIP-at na kanë dhënë plot ide si të dekorojmë shtëpisë.

Së fundmi Xhensila Myrtezaj ka publikuar në Instagram një video ku tregon shtëpinë e dekoruar.

Në të shihet pema e dekoruar vetëm me gold dhe oxhaku i ngrohtë. Në video nuk mungon një e bërtitur e vogëlushes Ajka, e cila i ka dhënë familjes gëzimin më të madh.
Shtuar më 24/12/2019, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori