Ngjyra e vjeshtës, yjet të veshur me vjollcë (FOTO-LAJM)

Bruce Willis dhe Emma Heming
Ngjyra vjollcë cilësohet nga stilistët si ngjyra e vjeshtës. Ndërsa personazhet që e ndjekin modën nuk ngurojnë që të veshin rroba me këtë ngjyrë. Si në tapetin e kuq dhe në jetën e përditshme ato kanë preferuar ngjyrën vjollcë. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2012, ora 10:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori