Ngjan si 20-vjeçare, por nuk do ta besoni sa vjeç është Rudina
Pëlqej
Rudina mbetet shembull për modesti, butësi dhe krenari.

Ajo është një nga moderatoret më të njohura dhe të dashura shqiptare.

Por e dini sa vjeçe është ajo?

Në fakt ajo ka lindur në vitin 1974">1974 dhe është plot 44 vjeçe.

Rudina hyn tek ato femra ku mosha eshte thjeshte një numer dhe asgjë me tepër. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2018, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori