Ngasin makinën të pirë, Witherspoon dhe bashkeshorti kalojnë natën në qeli
Reese Witherspoon dhe bashkeshorti i saj Jim Toth e kanë kaluar natën e mbrëmshme në qeli pasi policia ka konstatuar se Toth ishte duke ngarë makinën në gjendje të dehur.

Ata jane diktuar nga policia pasi po leviznin ne korsine e gabuar te rruges.
Shtuar më 22/04/2013, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori