Nga Top Channel në Vizion Plus, Balla tregon a do largohet
Bëri bujë shumë të madhe, shkarkimi i Sokol Ballës si drejtor i informacionit në Top Channel.

Madje edhe zërat se shkak u bë Kryeministri Edi Rama për këtë shkarkim nuk munguan.

Megjithatë duket se përplasja mes gazetarit dhe pronares së televizionit Vjollca Hoxha për vijën editoriale nuk do të kalojë aq lehtë.

Balla ka vazhduar drejtimin e Top Story, por mesa duket dhe ka filluar kërkimin për një ekran të ri.

Ai është parë në mjediset e Vizion Plus, ku dhe ka takuar drejtuesit e televizionit.

Konkretisht nuk dihet se cili do të jetë roli i gazetarit të njohur në ekranin e Vizion plus. Gazeta Shqiptare kontaktoi drejtpërdrejt me gazetarin dhe ai na tha se nuk kishte asnjë koment. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2017, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori