Nga skena e "Këngës Magjike", Adrola i bën të birit deklaratën më të bukur (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e sotme u zhvillua nata e dytë e ‘Këngës Magjike’, e cila këtë vit prezantohet nga moderatori Ardit Gjebrea së bashku me modelen bukuroshe Adrola Dushi.

Si çdo vit tjetër, kompeticioni ka mbledhur rredh vetes shumë teleshikues, e ndër to dhe i vogli Troi, i cili e ndjek të ëmën, Adrolën, që nga Amerika. Modelja nuk e largon për asnjë moment të vetëm të birin dhe teksa ndodhej në skenën e ‘Këngës Magjike’ ka bërë një përshëndetje plot dashuri për vogëlushin.

"Të ka mami mbret", është shprehur me emocion Adrola.
Shtuar më 06/12/2019, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori