Nga shtrati me një vajzë, Butrint Imeri del hapur (FOTO LAJM)

Këngëtari i shumëpëlqyer Butrint Imerit ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Ai është përfolur shpeshherë për marrëdhëniet me vajzat e bukura të ekranit.

Së fundmi, Butrinti ka postuar një foto ku shfaqet në shtrat dhe në sy bien duart e një vajze, e cila mesa duket po i bën masazh.

“Mirëmëngjes ose natën e mirë”, shkruan Butrinti krah fotos që ka ngjallur kuriozitetin e shumë fansave mbi identitetin e vajzës.

Kujtojmë që këngëtari është parë gjatë pushimeve në Paris me modelen Evy Viero.Shtuar më 28/09/2020, ora 10:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori