Nga sharjet mes Taynës dhe Rinës deri te tradhëtia e Feros, ç’fshihet pas lajmeve të showbiz-it (FOTO LAJM)

Me siguri nuk i keni humbur lajmet bombastike që kanë qarkulluar së fundmi në mediat rozë.

Dhe sigurisht prej këtyre lajmeve kanë qarkulluar dhe shumë komente e debate, e sifomos kur bëhet fjalë prej disa prej emrave më të lakuar të showbizz-it si Tayna, Rina dhe Fero.

Pak kohë më parë në media u publikua një bisedë midis Tyna-s me një të afërmi të saj ku shante hapur Rinën.

Historia më e fundit e bërë publike është ajo e Feros ku shfaqej duke flirtuar me një fanse të tij po në Instagram. Biseda tregonte se reperi kishte plane që të bashkëjetonte me fansen dhe të ndahej nga Arbenita.

Por duket se asnjë nga këta lajme nuk ka qenë i vërtetë. “Iconstyle” ka zbuluar se këto biseda janë të rreme dhe ato mund të modifikohen shumë lehtë në internet. Mjafton të dish të përdorësh aplikacionin dhe aty mund të krijosh çfarë bisede të dëshirosh madje edhe me personazhin më të famshëm të showbiz-it.
Shtuar më 23/07/2019, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori