Nga pishina, Eni Vasili pozon si asnjhëherë më parë (FOTO LAJM)

Nëse ju ka shkuar ndonjëherë mëndja se Eni Vasilin nuk do ta shihni ndonjëherë jashtë studios televizive, e kishit gabim.

Moderatorja ka nisur pushimet.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku në të parën shihet me kapele në pishinë, teksa tregon se po relaksohet.

“Jam gati për të mos bërë asgjë. Zyrtarisht me pushime”, shkruan Eni.

Në një tjetër foto Eni shfaqet sërish ndryshe, me një fustan rozë dhe me lule në dorë moderatorja duket shumë këndshëm dhe ndjekësit shprehen të surprizuar./albeu.com/

Shtuar më 25/07/2020, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori