Nga pasarela drejt e në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilata (FOTO LAJM)
Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë ëe gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet e përballojnë stresin siçduhet.

Nën dritat e forta të prozhektorëve e mbi taka të larta, në pasarelë edhe më të mirat e më të famshmet prej tyre janë dorëzuar e u ka rrëshqitur këmba.

Naomi Campbell e Bella Hadid e kanë provuar momentin e sikletshëm. Disa tronditen e disa e kalojnë me sportivitet.

Shihni reagimin e tyre dhe të publikut në fotot e rrëzimeve më epike në pasarela.
Shtuar më 08/10/2020, ora 22:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori