Nga një vajzë e thjeshtë në rebele të "pandreqshme", ndryshimi i supermbesës së Berishës

Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush.

Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha shkruan Albeu.com.

Ajo është aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Por a ka qenë gjithnjë kështu? Në fakt jo. Nëse do të bëjmë një kërkim të thjeshtë do të kuptojmë që Dasara ka qenë ndryshe.
Ajo kishte një pamje të thjeshtë, me flokët e gjata dhe make up të kuruar.

Dasara zakonisht merrej me projekte sociale dhe politike duke qëndruar në rolin e një vazje serioze.

Kurse sot? Ajo ka ndryshuar drastikisht lookun, garderobën dhe i është dedikuar udhëtimeve të shpeshta. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2020, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori