Nga një vajzë e thjeshtë në një rebele, ndryshimi drastik i supermbesës së Berishës

Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush.

Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha shkruan Albeu.com.

Ajo është aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Por a ka qenë gjithnjë kështu? Në fakt jo. Nëse do të bëjmë një kërkim të thjeshtë do të kuptojmë që Dasara ka qenë ndryshe.
Ajo kishte një pamje të thjeshtë, me flokëtë gjata dhe make up të kuruar.

Dasara zakonisht merrej me projekte sociale dhe politike duke qëndruar në rolin e një vazje serioze.

Kurse sot? Ajo ka ndryshuar drastikisht lookun, garderobën dhe i është dedikuar udhëtimeve të shpeshta. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori